Pssst heb je het al gehoord? Er zit een geheime champagnebar op de JP Heijestraat

Op het eerste gezicht lijkt Wijncafé Pipistrello op de Jan Pieter Heijestraat een gewone wijnbar. Maar schijn bedriegt want als je voorbij de tafeltjes en de bar kijkt kun je ergens achterin de zaak een slotje spotten en daarachter zit de geheime champagnebar JP Bubbel Atelier.

Wijncafé Pipistrello en champagnebar JP Bubbel Atelier

Vorige week kreeg ik de invite voor het openingsweekend voor twee nieuwe horecaspots op de Jan Pieter Heijestraat. Deze straat in Oud-West heeft altijd een speciaal plekje in mijn hart. Ik heb hier tot vorig jaar tien jaar gewoond dus alles wat te maken heeft met de JP is sowieso tof. Maar de uitnodiging was nogal cryptisch en ging over twee horecazaken op de Jan Pieter Heijestraat, dus ik wist niet zo goed wat ik ervan moest vinden. Dus ik vroeg om meer info, maar nu begrijp ik waarom de invite zo vaagjes was, want tja het ging natuurlijk om een speak easy bar en daar hoort een bepaalde mysterie omheen. Een supertof concept natuurlijk en zeker iets wat de JP nog niet heeft. Dus ik ga zeker binnenkort even buurten bij deze nieuwe wijnbar en haar verborgen champagnebar. Ze schijnen ook bites te hebben en als ik naar de openingstijden kijk (vrijdag, zaterdag en zondag open vanaf 12.00 uur) zou je denken dat je bij Pipistrello ook terecht kunt voor een lunch. Dus dat wordt lekker chillen met een natje en droogje bij deze nieuwe en dubbele spot op de Jan Pieter Heijestraat.

Wijncafé Pipistrello en champagnebar JP Bubbel Atelier
Jan Pieter Heijestraat 172
Amsterdam West | Oud-West
Borrelen en bites

Openingstijden:
Maandag gesloten
Dinsdag tot en met donderdag van 17.00 uur tot 1.00 uur
Vrijdag tot en met zondag van 12.00 uur tot 1.00 uur

Foto: van de Facebookpagina van de wijnbar geplukt

[mapsmarker marker=”116″]

Tags: wijnbar op de Jan Pieter Heijestraat in Amsterdam Oud-West | wijnbar met geheime champagnebar | geheime champagnebar op de Jan Pieter Heijestraat | nieuwe spot op de Jan Pieter Heijestraat | wijnbars Amsterdam | champagnebar Amsterdam | wijn drinken in Amsterdam | champagne atelier Amsterdam | borrelplekken Amsterdam West | waar kun je leuk wijn drinken in Amsterdam?

Translate»
Lees vorig bericht:
The Lebanese Sajeria Amsterdam
The Lebanese Sajeria opent Libanees streetfoodspot in de Utrechtsestraat

In één beweging wipt Ziad een manoushe (een traditoneel Libanees flatbread) Lees verder

Sluiten