Het is vrijdagavond de avond van de soft opening van JD William’s Whisky Bar. Het nieuwe bar restaurant aan de Prinsenstraat in de Jordaan ziet er spik en span uit en de verse verflucht verraadt haar debuut.
Je kunt niet om de mooie grote bar heen en ik krijg er gelijk trek in een drankje van! Het is nog redelijk rustig als ik om acht uur binnenloop, maar gelukkig duurt het niet lang voordat alle tafels en banken vol zitten met jonge en hippe Amsterdammers.
Whisky cocktail
Ik ben geen whisky drinker, maar daar wil ik graag verandering in brengen. Een cocktail lijkt mij de ideale manier om dit mooie drankje voorzichtig te leren drinken. Ik neem een ‘Jordanese’, een mix van whisky, vermout, absinth en bitters. Deze whisky cocktail smaakt zeker naar meer! Ook de ‘Brooklyn’ is zeker het proberen waard. Rustig nippen is aan te raden als je de avond de volgende dag nog wilt kunnen herinneren 😉
Spareribs en taco’s
Naast een mooie whiskykaart heeft JD William’s Whisky Bar ook een mooie kaart met vol pan-aziatische gerechten. Denk aan zoetzure sticky spareribs, in sake gemarineerde krokante kip, boerenkoolsalade met tofu en Koreaanse rib-eye taco’s. De spareribs (lekker mals) en de taco’s zijn in ieder geval een aanrader.
Relaxte plek met mooie bar
Er hangt een hele chille vibe bij JD Williams. Een leuke plek voor een (vrijdagmiddag)borrel of een ontspannen etentje. Ook als je niet van whisky houdt, is het een mooie hang out spot.
JD Williams’s Whisky Bar
Prinsenstraat 5
Amsterdam Centrum
jdwilliamswhiskybar.com
Borrel | cocktails | diner
Openingstijden JD William’s Whisky Bar:
Dinsdag tot en met donderdag van 17.00 uur tot 1.00 uur
Vrijdag en zaterdag van 17.00 uur tot 2.00 uur
Ken je deze al? De top 10 cocktailbars van Amsterdam.
[mapsmarker marker=”53″]