Super fluffy hummus, boterzachte babaganoush, frisse labneh, versgebakken pitabroodjes die op wolkjes lijken, ingelegde veggies, shakshuka’s vers uit de oven, brood met za’atar…ik kan nog wel even doorgaan. Maar dit is nog maar een deel van al het lekkers dat er vorige week donderdag tijdens de lunch bij Hummus Bistro d&a in Oost op tafel stond. En ook al werd er code rood afgekondigd vanwege de storm, binnen gingen de mede foodies waarmee ik aan tafel zat als een wervelwind over de tafel heen om al dit lekkers op hun bordje te krijgen.
Hummus Bistro d&a hummushemel in Amsterdam
Kaas erop? Hoppa dat is zo gepiept.
Vegetarische gerechten
Veggie lovers komen flink aan hun trekken bij Hummus Bistro d&a want er is volop keuze uit vegetarische- en groentegerechten.
Zo kun je jezelf begraven in deze geroosterde aubergine met tahin, pijnboompitten en granaatappels, maar je kunt ook gaan voor een fleurige salade.
Of neem de falafelballetjes, ook zo fijn!
Vleesgerechten bij Hummus Bistro d&a
Liever geen vleesloze maaltijdje? Dan kun je ook gaan voor de goddelijke lams- en rundergehakt of de lams- en runderkebab. Mjam!
Neem er een cocktailtje bij en je zit voorlopig nog wel even goed. En stiekem gluren in de keuken is ook mogelijk.
En lekkers voor de zoete trek
Zoals jullie wellicht inmiddels wel weten, ik hou niet zo van zoete dingen. Dus ik heb de zoete bites aan me voorbij laten gaan. Maar de vele oeh’s en aah’s die over tafel gingen terwijl er van deze brownie en aardbeienschaaltje werd geprikt en gelepeld zeggen voldoende.
Hummus Bistro d&a
Oostenburgergracht 185
Amsterdam Oost
Lunch | brunch | drinks | diner | fijn terras
Openingstijden:
Maandag tot en met zondag van 11.00 uur tot 23.00 uur
[mapsmarker marker=”420″]
Tags: Hummusrestaurant Amsterdam | waar kun je in Amsterdam goede hummus eten? | Israelisch eten in Amsterdam | hoemoes eten in Amsterdam Oost