CLOS Amsterdam komt eraan om je dorst naar wijn te stillen.
Deze nieuwe wijnbar opent in maart van dit jaar op het Beukenplein in Amsterdam Oost. En daarmee is dit de derde wijnbar in de maak. Vorige week las je al over de nieuwe Italiaanse natuurwijnbar Alba dat binnenkort opent op de Wibautstraat in Amsterdam Oost en restaurant en vin naturelbar Otto Volante op de Overtoom in Amsterdam West en nu kan CLOS Amsterdam zich voegen aan dit rijtje van wijnbars met natuurwijn in de hoofdrol.
CLOS Amsterdam handgemaakte wijnen
In het midden van CLOS Amsterdam komt een centrale bar waar verschillende handgemaakte en bijzondere wijnen worden geschonken. Heb je trek? Bestel er dan een charcuterieplank bij of wat huisgeweckte veggies. Heb je een iets steviger trek? Op de kaart staan gerechten die een link hebben met de wijngebieden waar de wijnen vandaan komen. Als dat geen goede wijnparing oplevert weet ik het ook niet meer. ‘What grows together goes together,’ heb ik ooit geleerd van een geweldige wijnrecensent.
Achter wijnbar CLOS Amsterdam zit Rutger de Witte. De Witte heeft jarenlang wijnervaring opgedaan bij Grapedistrict en na zo’n 14 jaar bij deze wijnretailer vond hij dat het tijd werd voor een eigen restaurant en wijnbar. Hij zetten een crowdfundingcampagne op om deze droom te realiseren. Dat bleek succesvol. Er was duidelijk animo voor zijn wijnconcept en nu is het wachten op de opening van het restaurant en wijnbar op het populaire Beukenplein in Amsterdam Oost. Als alles goed gaat zal CLOS Amsterdam haar deuren openen in maart.
CLOS Wijnbar en restaurant
Beukenplein 50
Amsterdam Oost
Openingstijden CLOS Amsterdam: volgen snel
- Contra Amsterdam nieuwe jazzbar waar je ook goed kunt eten
- Chef van Toscanini opent Leonardo’s Ravioli Bar
- Cafe Restaurant Sandberg nieuwe spot van team achter Cafe Restaurant Metro en Entrepot
- Bon Burger Bar nieuwe wijnbar en burgerbar in Amsterdam Oud-West
- Team achter Troef Amsterdam opent deze zomer Toet Amsterdam
Foto: van hun Instagram geplukt
[mapsmarker marker=”265″]
Tags: nieuwe wijnbar in Amsterdam | nieuwe vin naturel wijnbar in Amsterdam Oost | wijnbar met handgemaakte wijnen | wijnbar in Amsterdam Oost | wijnbar Beukenplein Amsterdam Oost | leukste wijnbarretjes in Amsterdam | nieuw restaurant op het Beukenplein in Amsterdam Oost