Het wordt steeds toffer en toffer rondom de Papaverweg in Amsterdam Noord.
Zo opende de oud-chef van Coba Taqueria een pop-up taqueria genaamd Cosmo Tacos. En nu kunnen we nog een nieuwe zaak aan het rijtje toevoegen: Café Soleil. Deze zonnige Mediterraanse horecazaak heeft afgelopen weekend haar soft opening gehad op de Papaverhoek 31 in Amsterdam Noord.
Op de plek waar voorheen uberchille spot Taverno Willi Becher zat heeft deze zomerse spot haar deuren geopend. Voordat de zaak open ging hebben ze eerst nog verbouwd, maar niet gevreesd het mooie balkenplafond is gebleven. En op één van hun verbouwingsfoto’s spotte ik ook een pizzaoven. Nice! Bij deze laagdrempelige en relaxte zaak eet je verschillende kleine Mediterraans getinte gerechtjes. Denk aan Spaanse tortilla’s, humus, olijven, brood met dip, kip piri piri en nog veel meer gerechten die de Mediterraanse kust heel erg dichtbij brengen. En met dit druilerige Hollandse weer is dat meer dan welkom!
Met de komst van Café Soleil hebben we er dus weer een nieuwe spot bij in Amsterdam Noord. En er is ruimte voor meer, dus laat maar komen die nieuwe coole horecazaken.

Café Soleil
Papaverhoek 31
Amsterdam Noord
Diner
Openingstijden Café Soleil:
Maandag gesloten
Dinsdag gesloten
Woensdag gesloten
Donderdag geopend van 17.00 uur tot 1.00 uur
Vrijdag geopend van 17.00 uur tot 1.00 uur
Zaterdag geopend van 17.00 uur tot 1.00 uur
Zondag geopend van 17.00 uur tot 1.00 uur
Plan je route naar Café Soleil
Ook leuk om te lezen:
- Relaunch De L’Europe Amsterdam: een culinaire toer langs de bars en restaurants
- Dit zijn de lekkerste eetplekken in de Dolomieten
- 5 dingen die je nog niet wist over havermout en 3 superlekkere overnight oats variaties
- Dit zijn de nieuwste Amsterdamse horecazaken van 2025
- Bij Williams Farmhouse in Amsterdam Zuid waan je je op het Britse platteland
Café Soleil is een nieuw Mediterraans restaurant in Amsterdam Noord | nieuwe hotspot op de Papaverhoek in Amsterdam Noord | tapasstijl uit eten in Amsterdam Noord | nieuwe restaurants in Amsterdam Noord | nieuw restaurant op de oude plek van Taverno Willi Becher | humus eten in Amsterdam Noord | nieuwe hotspots in Amsterdam | nieuw geopende zaken in Amsterdam